Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Led Gold Metal Işıklı Fotoğraf Panosu Notluk
Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Led Gold Metal Işıklı Fotoğraf Panosu Notluk

Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Led Gold Metal Işıklı Fotoğraf Panosu Notluk

P00010941
%29İndirim

64,00 TL 89,90 TL

Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Led Işıklı Gold Metal Pano Notluk Fotoğraf Askısı

 
Paket İçeriği:
  •  1 Adet metal 75x55 cm boyutlarında pano anı çerçevesi notluk
  • 12 adet yüklediğiniz fotoğrafların yüksek kalite olarak basıldığı 9x8,5 cm boyutunda pola kart
  •  1 adet 3 metre su geçirmez peri led. (2 adet kalem pille çalışır. Piller ürüne dahil değildir)
  •  14 adet mini rengarenk mandal
Ürün açıklaması:
 
Sevdiklerinize satın alabileceğiniz çok şık bir hediye. Gold metal ışlıklı fotoğraf panosu notluk sevdiklerinize verebileceğiniz harika bir hediye olacaktır. Özellikle doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Işıklı Fotoğraf Panosu

Işıklı fotoğraf panosu, tercih ettiğiniz sayıda fotoğrafın küçük boyutlarda ışıklar ile düzenlenmiş olan panoda sergilenmesini sağlar. Sevgiliniz, anne ya da babanız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve yakınlarınız için özel günlerde ideal bir hediye haline gelebilecek ışıklı fotoğraf panoları ile onları mutlu edin. Dilediğiniz fotoğrafları, panoda sergileyebilir, fotoğrafların yerlerini değiştirerek istediğiniz görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Işık özelliği, açıp kapatma için uygundur. Bu sayede gündüzleri kapanabilir ve geceleri yeniden kullanıma açılabilir ya da evde olmadığınız durumlarda tamamen kapatılarak gerekli güvenlik önlemleri alınabilir. Bu sayede estetik ve kişiselleştirilmiş görünümü ile yüksek verimlilik alacağınız şekilde kullanabilirsiniz.

Işıklı Fotoğraf Panosu Kullanım Alanları

Işıklı fotoğraf panosu yardımı ile fotoğrafları bir araya getirmek, gündelik ve net bir şekilde yerleştirilecek ortamın tasarımını düzenlemenin ve fotoğraflarınızı her daim görülebilir harika bir yoludur. Evinizi, ofisinizi ya da yurt odanızı canlandırmanın eğlenceli ve benzersiz yolu olarak ışıklı fotoğraf panolarını tercih edin. Ürün, duvara monte edilebilir ve güzel anılar için hatırlatıcı ya da ilham panosu olarak kullanılabilir. Herkesin kendi yaşam hayali vardır. Bir gezi veya tüm dünyayı dolaşmak. İşleri hızlandırmak için, hayalinizi görselleştirmek ve istenen hedefe ulaşmak için fotoğraf panolarını kullanın.

Işıklı Fotoğraf Panosu Özellikleri

Işıklı fotoğraf panoları çoklu resim için uygundur. Ürün seçimine göre mandal ile gönderilir. Işıklı fotoğraf panosunu çerçeve olacak şekilde bağlayın ve duvara asın; montaj donanımları dahildir. Panolar hem yatay hem de dikey duvara montaj için uygundur. Fotoğraflarınızı istediğiniz zaman değiştirin ve ayrıca sanat eserleri veya el sanatları, baskılar, kartlar vb. için uygun ip uzunluğu manuel olarak ayarlanabilir. Hızlı teslimat avantajları ile fotoğraflarınız bize gönderildikten sonra kısa süre içerisinde basıma geçer ve hediyeniz hazırlanarak belirtmiş olduğunuz adrese ivedilik ile iletilir. One Hediye ile %100 memnuniyet hizmetinin avantajlarını yaşayın. Herhangi bir sorun olması durumunda ya da hediyenizden memnun kalmadığınız takdirde, lütfen çekinmeden bize bildirin, sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız.