Kişiye Özel Fotoğraflı ve Mesajlı Noel Baba Ev Tasarımlı Termos oh1214

P00011932

Kişiye Özel Fotoğraflı ve Mesajlı Noel Baba Ev Tasarımlı Termos oh1214,onehediye izmir aynı gün teslimat ,Kişiye özel hediye,hediye,aynı gün teslimat hediye,sevgiliye hediye,hediyelik eşya,onehediye,yılbaşı hediyeleri,yeni yıl hediyeleri,yeni yıl,İzm
119,90 TL 139,90 TL

Kişiye Özel Fotoğraflı ve İsimli Yılbaşı Kadın Erkek Karikatürü Tasarımlı Beyaz Kupa ve Fotoğraflı Yılbaşı Mutlu Yıllar Christmas Tasarımlı Masaüstü Plak oh1225

Ürün Özellikleri :

• Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

Plak Ürün Boyutu: 17x10 cm

• Kupa bardak Seramik malzemeden üretilmiştir.

Plak Ürün Malzemesi: Masif Ahşap Stand , Pleksi Çerçeve

• Baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.

• Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.

• Kupa üzerindeki baskıya sert ve keskin cisimlerle dokunulmamalı, baskı yakılmamalı, asit ve benzeri sıvı temasında bulunulmamalıdır.

• Kupanın her iki yüzüne baskı yapılabilir.

• Göndermis oldugunuz fotograflarin çözünürlügü karikatürünüzün kalitesini etkileyecektir. Çözünürlügü yüksek ve ön profilden çekilmis fotograflar göndermeniz gerekmektedir.

• Son Görsele Uygun Fotoğraflar Gönderiniz.

Size özel tasarım 10x15 cm özel banyo baskı ile fuji fotoğraf kağıdına basılmaktadır. ( Ömür boyu baskı garantilidir)

Not: Tek bir şarkı veya link paylaşılabilir. Ürün barkodu sadece Spotify uygulamasında çalışmaktadır. (şarkı spotifyda yoksa youtube karekodu basılmaktadır)

Dileğiniz spotify şarkısını ve fotoğrafınızı bize iletmeniz yeterli, şarkının spotify kodu ve ilettiğiniz resim ile hazırladığımız spotify plaktan karekod okutulduğunda en sevdiğiniz şarkıyı dinleyerek keyfine varabilirsiniz.

Spotify'da karekod okutulduğunda şarkı açılacaktır.İstediğiniz şarkıyı örn.: ( Mariah Carey - All I Want For Christmas For You ) olarak belirtiniz.

Masif ağaçtan üretilen ahşap stand ile gönderilecektir.

*Ürünün ön kısımında koruyucu jelatin bulunmaktadır. Ürün elinize geçtiğinde jelatini çıkartınız. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü,Babalar Günü, Doğum Günü vb özel günlerde hediye edilebilir.