Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Yılbaşı Geyik Boynuzu Tasarımlı Beyaz Kupa ve Kahve Hediye Seti oh1259

P00011928

Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Yılbaşı Geyik Boynuzu Tasarımlı Beyaz Kupa ve Kahve Hediye Seti oh1259,onehediye izmir aynı gün teslimat ,Kişiye özel hediye,hediye,aynı gün teslimat hediye,sevgiliye hediye,hediyelik eşya,onehediye,yılbaşı hediyeleri,ye
349,00 TL 399,00 TL

Kişiye Özel Mesajlı ve İsimli Yılbaşı Geyik Boynuzu Tasarımlı Beyaz Kupa ve Kahve Hediye Seti oh1259

Sevdiklerinizin her zaman yanında olamasanız da, kahve keyiflerinde onlara eşlik etmeniz mümkün! Hediye Lezzet Kutusu’nun içindeki taptaze kahvenin lezzetine anılarınız eşlik edecek!

Bu set ile sevdiklerinizin hem kalbine hem de damaklarına hitap edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin gözünde manevi değerini artırabilirsiniz.

Friendzone markasının öğütülmüş filtre kahvesinin lezzeti ile sevdiklerinize keyifli bir kahve deneyimi yaşatabilirsiniz..

En mutlu anınıza ait bir fotoğraf seçerek hediyenizi kişiselleştirebilir ve hediye edeceğiniz kişinin gözünde manevi değerini artırabilirsiniz.

Kahvenizi kolayca hazırlamanızı sağlayan french press, aynı zamanda kolayca temizlenebilir. Bu anlamda kullanımı kolay bir üründür.

Ürün İçeriği: 1 adet içinde yüklediğiniz fotoğrafın basıldı fotoğraf çerçevesi, 1 adet kişiye özelleştirilebilir porselen kupa, 1 adet french press, 1 adet öğütülmüş filtre kahve, 1 adet Biscolata Sticks, 1 adet Biscolata Mood

Kupa Ölçüleri: Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

Filtre Kahve Ağırlığı: 50 gr

Not: Kutu içindeki saman püsküller ürüne dahil değildir, dekor amaçlı kullanılmıştır.

Sevdiklerinizin özel günlerinde ( Yılbaşı, doğum günü, Sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, yeni iş, ev hediyesi, yıl dönümü) onları mutlu edecek özel tasarım bir hediyedir. )Satıcının diğer ürünlerini tıklayarak farklı modellerimizi de görebilirsiniz.