Babalar Günü

Babaya Alınabilecek Babalar Günü Hediyeleri
 
Ne yapsa da hakları ödenmeyecek olan babalarımıza babalar gününde ne hediye alabiliriz diye düşünüp dururuz. Genellikle anneye göre babaya hediye almak daha kolaydır. Bir gömlek, bir kol saati veya bir kravat babanızı memnun edebilir. Tabi bazen bunlarda yetmeyebilir. Babalar gününde babaya ne hediye alınır? Diye aklınızda cevabını bulamadığınız bir soru varsa hala one hediye’yi ziyaret etmemişsiniz demektir. Çünkü burada babaya satın alınabilecek en güzel hediye modellerini kolaylıkla bulabileceksiniz.
 
Babaya Ne Hediye Alınır?
 
Babalara babalar gününde onu en iyi şekilde ifade edecek bir hediye alınmalıdır. Babanızın uzun yıllar kullanacağı hediyeler tercih edebilir ona unutulmaz bir hediye edebiliriniz. Özellikle babanızı çok mutlu edecek kişiye özel bir hediye de yaptırabilirsiniz. One Hediyesi’nin özel olarak tasarladığı hediye setlerini tercih edebilir babanıza özel olarak hazırlatabilirsiniz.  Kişiye özel masaüstü fotoğrafları, baba temalı kupalar,  özel setler ve dekoratif eşyaları babanız için düşünebilirsiniz. Babanıza unutulmaz bir hediye vermek için bizi ziyaret edebilir ve babalara özel olarak satan ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Babalar Günü Ne Zaman?

2021 babalar günü ne zaman sorusu internette bu aylarda aranan en çok sorulardan bir tanesi oluyor. Babalar günü her sene düzenli olarak haziran aynının üçüncü haftasında kutlanır ve bugünler genellikle hafta sonuna denk gelir ve Pazar günleri kutlanmaktadır. Babalar günü ilk olarak 19 Haziran 1910 yılında Amerika Birleşik Devleteri'nde Washington DC'nin Spokane şehrinde kulanmıştır. O dönemin ABD Ulusal başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş ve onu günü resmi olarak babalar günü ilan etmiştir ve o yıllardan bugüne düzenli olarak kutlanmaktadır. Ayrıca 1972 senesinde Amerika başkanı Richard Nixon tarafından Babalar Günü yasal olarak o gün resmi tatil ilan edilmiştir. Ülkemizde ise pazar günü genel olarak resmi izin olarak kabul edilir.
 
Babalar Günü Hediyesi Alınırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 
Babalar gününde babaya hediye alınırken ilk olarak alınacak hediye belirlenmelidir. Eğer alınacak hediye belirlendiyse kısa süre içerisinde alınmalıdır. Özellikle babaya hediye alınırken hediyenizi en az 1 hafta önceden almanızda fayda var. Çünkü babalar günü yoğunluğundan ötürü ürünlerde gecikme problemi yaşanabiliyor. Sizlerde işinizi garantiye alıp birkaç gün önceden sipariş verebilirsiniz. İzmir içi siparişler aynı gün gönderiliyor ve öğlene kadar verilen tüm siparişler stok durumuna göre aynı gün kargoya veriliyor. Yoğunluk dönemine göre aksaklık ve gecikmeler yaşanabilir.  Babaya hediye alırken babanızı mutlu edecek ve onun en güzel şekilde temsil edecek hediyeyi seçmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler…
 
Yeni sezon babalar günü hediye modellerine göz atmak için tıklayın. Sayfamızı ziyaret etmeyi, sürekli güncellemeyi ve fırsatlardan yararlanmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. İndirimlerden yararlanmak için fırsatları kaçırma!