Fotoğraflı Ürünler

Kişiye Özel Fotoğraflı Ürünler

Sevdikleriniz için benzersiz ve yalnızca size özel bir hediye arıyorsanız, cevap fotoğraflı hediye! Fotoğraflı hediyeler, sevgililer günü, doğum günleri, anneler günü, babalar günü ya da yılbaşı günleri başta olmak üzere her daim sevdiklerinize verebileceğiniz yaratıcı hediyeler arasında ilk sıralarda yer alır. Son dakika alınmış bir hediyeden daha kötü bir şey varsa muhtemelen rastgele seçilen hediyelerdir. One Hediye sayesinde süper star muamelesi görmeye hazır olun. Sevdikleriniz ile olan fotoğraflarınızı ya da onların tek başlarına yer aldıkları birbirinden farklı zaman dilimleri ve eşsiz anıları yansıtan fotoğrafları, fotoğraf hediye seçenekleri arasından dilediğiniz ürünün üzerine tek tık yardımı ile yerleştirin.

Fotoğraf Panosu

Fotoğraflı hediye seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. İstediğiniz sayıda fotoğrafın çıktısını alarak fotoğraf panosu yardımı ile ölümsüzleştirin. İster kendinize ister sevdiklerinize vereceğiniz fotoğraf panoları, evlerinizin en güzel kısmında yerini alacak. Farklı şekil ve özelliklere sahip geniş fotoğraf panosu alternatifleri, sizin ve sevdiklerinizin isteklerine göre en iyi olanı bulmanızı sağlar. Işıklı pano seçenekleri, özel ve benzersiz bir hediyeyi sunmanızı sağlayacak. Şimdiye kadar aldığınız bütün hediyeleri unutun! Hediye seçmekte zorlananlar ya da hediyenizin beğenilmediğini düşünenlerdensiniz bu hediye tam size göre.

Resimli Hediyeler

Resimli hediyeler, geniş bir portföye sahiptir. Üzerinde resimlerin basılı olduğu su mataraları, panolar, saat, yastık, kalpli kutular, özel hediye kutuları, masa süsleri, çam ağacı ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Fotoğraflı hediye vermek üzere en doğru ürünü arıyorsanız One Hediye’ye kısa bir ziyaret yapmanız yeterli olacaktır. Hediye alımı, son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Dilediğiniz ürünü seçtikten sonra hediyelerinizi söylendiği şekilde gönderirsiniz. One Hediye hızlı bir şekilde resimlerin çıktısını alır ve seçilmiş olan ürünlerin üzerine monte eder. Kısa süre sonra hediyeniz kargolanır ve belirtmiş olduğunuz adrese gitmek üzere yola çıkar. Bu sayede hem kendinizi hem de sevdiklerinizi dilediğiniz gibi, hızlı bir şekilde şımartabilir, onları hediye seçiminin her anında düşündüğünüzü belli ederek en güzel hediyeleri sunabilirsiniz.