Kahve Fincanı

Kişiye Özel Kahve Fincanı

Özel olarak tasarlanan üzerine; fotoğraf eklenip yazı yazılabilen şirin bardak modellerine kişiye özel kahve fincanı diyoruz. One hediye de kişiye özel kahve fincanları özel olarak tasarlanır ve satışa sunulur. Özellikle en çok satılan modellerimiz arasında yer alan kahve içmeyi çok seven ve kahvesiz yapamayanlar için özel olarak tasarlanan ürünler siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazandı.

Anneye Özel Türk Kahvesi Fincanı

Özellikle kadınların çok beğendiği anneler gününde anneler günü hediyesi olarak tercih ettiği özel kahve fincanları üstelik yanında bambu altığı ile beraber gönderiliyor. Türk kahvesiz yapamayan kadınlar yorgunluk kahvelerini bu fincanlarda yudumluyor. Annelere özel Türk kahvesi fincanları anne teması ve özel baskıları ile satışa sunuldu. Anneniz için özel olarak hazırlatabilir üzerine isim veya not da yazdırabilirsiniz. Sadece kişiye özel olarak tasarlanan bu fincanları harika bir hediye fikrine dönüştürebilirsiniz.

Babaya Özel Türk Kahvesi Fincanı

Kim demiş babalar için kahve fincanı tasarlanmadı diye. One hediye onu da düşündü ve babalara özel Türk kahvesi fincan modellerini hazırladı ve satışa sundu. Babalar günü için özel olarak tasarlanan, baba temalı üzerine fotoğraf ve yazı ekleyebileceğiniz çerçeve hediyeli kişiye özel fincanlar bu sayfada sizleri bekliyor olacak.  Babanızı babalar gününde bu özel altlık hediyeli Türk kahvesi fincan modelleri ile şaşırtarak mutlu edebilirsiniz. Babanız yorgunluk kahvelerini artık bu fincanlarda yudumlayabilir.