İzmir Aynı Gün Teslim Hediyeler

İzmir Aynı Gün Teslim Hediyeler

Aynı Gün Hediyeler One Hediye’de

Vermiş olduğunuz siparişin aynı gün içerisinde elinizde olmasına ne dersiniz? Kesinlikle hayır diyemeyeceğiniz bu teklifimizden sizler de dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. One Hediye'den yapmış olduğunuz tüm ürünler aynı gün teslimat ile kapınıza geliyor.

Hangi Ürünler Aynı Gün Teslim Ediliyor?

Bu sayfada görmüş olduğunuz tüm ürünler aynı gün gönderiliyor ve sizlere teslim ediliyor. Özellikle hazırlanması bir hayli zaman alan ve üzerinde fazlaca emek sarf edilen kişiye özel hediyeler aynı gün içerisinde sizlerle oluyor. Müşterilerimizinde en çok sorduğu ve olmadısını istediği hayalleri one hediye ile gerçek oldu.

İzmir İçi Siparişler İçin Aynı Gün Kargo Seçeneği

Hafta içi gün içerisinde, özellikle merkez ilçelerde saat 13.00'e kadar verilen tüm siparişler aynı gün saat 18.00'e kadar teslim ediliyor. Hızlı kurye ve güvenli kargo seçeneği ile satın almış olduğunuz tüm ürünler gün içerisinde sizlere ulaştırılıyor.

Teslimat adreslerimiz İzmir merkez ilçeleri; Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıde de geçerlidir. Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret etmeyi ve bizlere müşteri ilişkileri ve whatsapp sipariş hattından ulaşmayı unutmayın.

Sevdiklerinize satın alabileceğiniz şık tasarıma sahip, en ilginç, en yaratıcı, en özel birbirinden şık yaratıcı hediye fikirleri aynı gün kargo seçeneği ile sadece onehediye.com'da sizlerle buluşuyor. Üstelik indirimli fiyatlar ve kredi kartına taksit seçeneği ile... Bu fırsatı kaçırmayın!