Tasarım Saksılar

Tasarım Saksı nedir?

Saksı tasarımlarI normal saksılardan farkı özel olarak geliştirilen ve dizayn edilen modeller olarak ortaya çıkar. Örneğin; Baykut Tasarımlı El Yapılı Saksı Seti: Anne,baba ve çocuklardan oluşmaktadır. Bu set ailenin birlikteliğini ve kutsallığı temsil eder. Aile geleneğini ön plana çıkarır. Tasarım saksılar oldukça dayanıklıdır ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. HammadDesi mermer ve taş tozudur. Ürünler el dökümü ve el boyamasıdır. Kahverengi, yeşil ve mavi gibi renkler olur. Kitap tasarımlı ve hayvan figürlü birçok tasarım saklı modeli uygun fiyata one hediye de satılmaktadır.

Özelikle çiçek yetiştirmeyi seven ve botanikle uğraşan herkese gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz hem dekoratif hem de çok kullanışlı olan bu özel saksı setlerini gören herkes kesinlikle çok sevecektir. 5'li ve 3'lü parçalardan oluşan bu modeller tasarımlarına uygun olarak satışa sunulmuştur. Kitap setleri 3'lü baykuş setleri ise aileyi temsil ettiği için 5'li set olarak karşınıza çıkmaktadır.

Dekoratif Saksı Modelleri

Son yıllarda ön plana çıkan dekoratif saksılar kadınlar tarafından büyük beğeni toplamıştır. Özellikle hayvan figürlü ve özel tasarıma sahip saksılar bulunduğu ortama farklı bir hava ve güzellik kazanmıştır. İster evinizde, ister ofisinizde ister bahçenizde kullanabileceğiniz dekoratif saksı modelleri hem çok kullanışlıdır hem de bitkilerin daha uzun süre canlı kalmasına katkı sağlar. Özellikle de kadınlara hediye edebileceğiniz bu özel tasarımlı saksı modellerini en uygun fiyata ve avantajlarla One Hediye de kolaylıkla bulabileceksiniz.