Ev Hediyesi

Yeni bir ev yeni bir hayat demektir. Evlerini değiştiren, yeni bir eve taşınan veya evlerinde tadilat yaptıran dostlarınıza en içten duygularınızı yansıtmak için bir ev hediyesi alırız. Onları mutlu etmek ve yeni yuvalarında sıcacık anılar oluşturmalarına yardım etmek için ev hediyelerinden daha iyisi bulunmaz. Ancak genellikle ev hediyesi ne olmalıdır, acaba evde neleri eksiktir gibi düşünceler hediye alacakların kafasını sürekli meşgul eder.

Ev hediyesi almak bizlerde âdettendir. Eşimize, dostumuza yeni yuvalarında mutluluklar dilemek için bir bahanedir ev hediyesi. Ancak düşününce ilk başta insanın aklına ne hediye alacağı gelmez. Daha özgün hediyeler için genellikle internetin altını üstüne getiririz.

Yaratıcı Ev Hediyeleri

Evine yeni taşınan dostunuza, akrabanıza veya yeni bir yuva kuran en yakın arkadaşınıza hangi ev hediyesi almalıyım diye düşünüyorsunuz ancak hangi hediyeyi alacağınızı bilmiyorsunuz. Genellikle ilk akla gelen tepsi veya el havlusu olur. Ancak daha yaratıcı hediyeler almak da mümkün.

Örneğin arkadaşınızın renkli kişiliğine uygun ışıl ışıl LED’li bir masaüstü çerçevesi alabilir ve en sevdiğiniz fotoğraflarınızı üzerine tutturabilirsiniz. Hem birlikte olan anılarınızı hem de arkadaşınızın kendi anılarını biriktirebileceği bir çerçeve ile ona farklı duygular yaşatabilirsiniz.

Dilerseniz ona bir Türk kahvesi seti hediye edebilirsiniz. Kahvesi, fincanı ve cezvesi olan bu seti hediye ettiğinizde hemen nefis bir Türk kahvesi içebilir ve en sıcak anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Dekoratif Ürünleri Tercih Edin

Yeni bir eve taşınanlar genellikle evlerini tam olarak dekore edememişlerdir. Yoğun taşınma temposu ve üzerine de çalışmak zorunda olduğu bir işi varsa genellikle kutular bile açılamaz. Gereken düzenleyici eşyaları veya rafları bile bu süreçte akıllarına gelmez ve çok zaman sonra dekoratif ürünleri alabilirler. İşte bu gibi durumlarda siz en yakın dostlarının yanlarında olduklarını bilirler.

Onlara hediye edeceğiniz şık dekoratif ürünlerle onları bu zahmetten kurtarabilirsiniz. Hoş bir ahşap duvar rafı ile kitaplarını koyabileceği bir alan yaratabilirsiniz. Dilerseniz bir baharat düzenleyici ile karmaşık mutfağını düzene sokabilirsiniz. Dilerseniz de hiç akla gelmeyecek bir banyo düzenleyici hediye edebilirsiniz. En yakın dostunuz bu yaratıcı hediyelerin hepsine eminiz ki çok sevinecektir.