Takı-Kolye

Yaşayan Kolye Modelleri

Bir aksesuar veya tüm takılar bir kadına ne kadar çok yakışıyorsa yaşayan kolyeler de çok yakışacaktır. Üstelik bu kolyeler oldukça anlamlı ve özel olarak hazırlanmıştır. Yaşayan kolyeler yaşamı ve sonsuzluğu temsil eder. İçindeki çiçekler gerçek ve doğaldır. Kurutularak kolye içerisine yerleştirilir ve uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Olukça zarif, şık ve kaliteli bir ürün seçeneğidir. Sevgilinize, sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak verebileceğiniz en nadide parçalardan bir tanesidir.

Yaşayan kolyeler şık kutusunda özel olarak paketlenerek gönderilir. Ürünler el yapımıdır ve özel işçilik ile hazırlanmaktadır. Papatya, 4 yapraklı yonca, Mor menekşe, pembe gelin çiçeği gibi birçok model bulunmaktadır. Sevgilinize, eşinize veya annenize bir takı, aksesuar veya kolye almayı düşünüyorsanız yaşayan kolye modelleri sevdiklerinize satın alabileceğiniz en doğru hediye olacaktır. Özel günlerinizi bu kolye ile taçlandırabilir sevgilinizi güçlendirebilirsiniz.

Doğallıktan ilham alınan, içine emek ve sevgi konulan mis kokulu yaşayan kolyeler ile tarzınızı ön plana çıkarın. Tüm elbiselerde rahatlıkla kullanıma uygundur. Şık tasarım doğal ve şık yaşayan kolyeler one hediye ile sizlerle buluşuyor.